Éterické oleje

Řadit podle 
Výrobce 

Levandule éterický olej 10 ml
Éterický olej levandulový
Levandule éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Levandule. Levandulový olej se řadí mezi nejpoužívanější vůbec. Vyrovnává vše co je potřeba na duševní úrovni, hodí se díky svým vlastnostem jako příměs do výrobků k použití na kůži. Posilňuje a podporuje ostatní vůně v jejich působení. Č.P. (1471)
naše cena 288 Kč

Levandule éterický olej 10 ml


Eukalyptus globulus éterický olej 10 ml
Eukalyptus éterický olej
Eukalyptus globulus éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Eukalyptus globulus. Eukalyptový olej se přidává často do ústních vod, prostředků proti nachlazení a své využití má i v saunách. Nejvíc se avšak hodí pro čištění vzduchu v místnostech. Je také výbornou příměsí v saunových nálevech. Aktivuje a povzbuzuje Ducha, osvěžuje a napomáhá v koncentraci. Č.P. (1151)
naše cena 288 Kč

Eukalyptus globulus éterický olej 10 ml


Bergamot éterický olej 10 ml
Bergamot éterický olej
Bergamot éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Bergamot. Bergamot se krásně propojuje s Neroli, Santalovým dřevem a s Ylang Ylang. Je důležitou vůní u přípravy parfémov, osvěžuje, rozjasňuje a napomáhá v koncentraci. Č.P. (1050)
naše cena 288 Kč

Bergamot éterický olej 10 ml


Tea Tree éterický olej 10 ml
Tea Tree éterický olej
Tea Tree éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Tea Tree. Čajovník se vyznačuje svojí vysokou odolností vůči chorobám a přežije  požár v buši i záplavy. Tato výjimečná síla se znovuobjevuje i v tomto éterickém oleji. Mnohostranné využití dělá z Tea Tree oleje Vašeho velikého pomocníka. Olej nachází své využití v mnoha oblastech výroby prostředků pro pleť. Náš Tea Tree olej je
naše cena 288 Kč

Tea Tree éterický olej 10 ml


Pomeranč sladký éterický olej 10 ml
Pomeranč éterický olej
Pomeranč sladký éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Pomeranč sladký. Pomerančový olej je velice oblíbený, jeho příjemná vůně nás obdarovává přátelskými myšlenkami a vyrovnaností. Často je používán při výrobě produktů na pleť. Harmonizuje s mnoha dalšími vůněmi např. medem, jasmínem, neroli nebo skořicí. Č.P. (1790)
naše cena 288 Kč

Pomeranč sladký éterický olej 10 ml


Litsea cubeba éterický olej 10 ml
Litsea cubeba éterický olej
Litsea cubeba éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Litsea cubeba. Litsea cubeba se hodí pro osvěžení místností a kanceláří, hotelových pokojů nebo tříd ve školách. Přidáním eukalyptu, kajeputu nebo niao oleje posilníte svěží sílu tohoto oleje. Č.P. (1542)
naše cena 288 Kč

Litsea cubeba éterický olej 10 ml


Citrón éterický olej 10 ml
Citrón éterický olej
Citrón éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Citrón. Vůně citrónového oleje osvěžuje, povzbuzuje Ducha, napomáhá pozornosti a koncentraci a posiluje myšlení. S citrónovým olejem dodáte každé olejové příměsi svěžest a povzbuzující notu. Citrón je ideální vůní pro školní třídy a kanceláře a k tomu působí jako prostředek k čištění vzduchu od virů. Č.P. (2361)
naše cena 288 Kč

Citrón éterický olej 10 ml


Borovice limba éterický olej 5 ml
Borovice limba éterický olej
Borovice limba éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Borovice limba. Olej z Borovice limby čistí vzduch v místnosti a je hlavně v chladném období cenným společníkem. Jako přísada v masážním oleji působí povzbudivě a uvolňujíce. Č.P. (2331)
naše cena 288 Kč

Borovice limba éterický olej 5 ml


Feng Shui harmonie éterický olej 5 ml
Feng Shui harmonie éterický olej
Feng Shui harmonie éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Feng Shui harmonie. Tento olej je směsí z bergamotu, mandarinky, gerania, vanilky a dalších 100% čistě přírodních olejů. Je kompozicí vůní, která zároveň osvěžuje a vyrovnává naše Bytí, sílu Yin a Yang a tvoří pozitivní energii. Č.P. (3183)
naše cena 288 Kč

Feng Shui harmonie éterický olej 5 ml


Dobrá nálada éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Dobrá nálada. Tento olej je směsí z pomeranče a citrónu. Je svěží a ovocný, příjemný  a slunečný. Je olejem světla a radosti v každodenním životě, přináší s sebou uvolnění a dobrou náladu. Č.P. (3185)
naše cena 288 Kč

Dobrá nálada éterický olej 10 ml


Energie Lásky éterický olej 10 ml
Energie Lásky éterický olej
Energie Lásky éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Energie Lásky. Tento olej je směsí z bergamotu, gerania, zázvoru, pačuli a jiných 100% přírodních éterických olejů. Je to olej přinášející hluboké uvolnění a láskyplnou energii. Vhodný také pro léčbu celého těla na energetické úrovni. Č.P. (3176)
naše cena 288 Kč

Energie Lásky éterický olej 10 ml


Čistý vzduch éterický olej 5 ml
Čistý vzduch éterický olej
Čistý vzduch éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Čistý vzduch. Tento olej je směsí z niaouli, borovice, palmarosa, cypřiše a jiných 100% přírodních éterických olejů. Čistý vzduch sjednocuje silně očistné a osvěžující vlastnosti daných bylin. Hodí se pro veškeré veřejné prostory jako školy, kanceláře, a jiné. Č.P. (3143)
naše cena 288 Kč

Čistý vzduch éterický olej 5 ml


Proti komárům - éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej - Proti komárům. Tento olej je směsí z cedrového dřeva, levandule, citrónové trávy, litsea cubeba a jiných 100% přírodních éterických olejů. Tento olej se postará o to, aby se Vám komáři vyhýbali a to díky svému složení i kořenisto-bylinné vůni. Táto vůně je také nápomocná v skříni na oblečení, kde odpuzuje mole. Č.P. (3160)
naše cena 288 Kč

Proti komárům - éterický olej 10 ml


Proti kouři - éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej - Proti kouři. Tento olej je směsí z citronové trávy, máty, cypřiše, ysopu a jiných 100% přírodních éterických olejů. Přináší do každého prostoru svěží a čistou vůni Očistné vůně projasní vzduch, vyčistí ne-vůni z prostoru. Č.P. (3162)
naše cena 288 Kč

Proti kouři! éterický olej 10 ml


Zimní radovánky éterický olej 10 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Zimní radovánky. Tento olej je směsí z pomeranče, myrty, citronu, jehličí, skořice a jiných 100% přírodních éterických olejů. Navozuje útulnou a pohodovou atmosféru, když se život navrací do domu v období zimy a chladu. Citrusové oleje s vůní jehličí provoňují a zároveň čistí vzduch a celkově zlepšují klima. Č.P. (3130)
naše cena 288 Kč

Zimní radovánky éterický olej 10 ml


Meditace éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Meditace. Tento olej je směsí ze santalového dřeva, olibanu, bergamotu, myrhy a jiných 100% přírodních éterických olejů. Uklidňuje, projasňuje a navrací nás do našeho Stredu. Táto vůně nás doprovází na cestě do našeho vnitra. Č.P. (3139)
naše cena 288 Kč

Meditace éterický olej 5 ml


Radost éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Radost. Tento olej je směsí z benzoe, bergamotu, jasmínu, ylang ylanga jiných 100% přírodních éterických olejů. Radost je vzácnou, rozzařující kompozicí vůní s ovocně-svěžím nádechem a pravým jasmínem. Tato vůně přináší radost z každého nového dne. Č.P. (3129)
naše cena 288 Kč

Radost éterický olej 5 ml


Mysli pozitivně éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Mysli pozitivně. Svěží vůně oleje Mysli pozitivně působí povzbuzujíce na ducha, napomáhá koncentraci a podporuje efektivní a uvolněné vstřebání při vzdělávání se. Č.P. (3103)
naše cena 288 Kč

Mysli pozitivně éterický olej 5 ml


Andělské světlo éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Andělské světlo. Tento olej je směsí z gerania, palmarosa, benzoe a jiných 100% přírodních éterických olejů. Přináší mír, ochranu, teplo a pokoru svými jemnými a teplými vůněmi květin. Č.P. (3112)
naše cena 288 Kč

Andělské světlo éterický olej 5 ml


Mnoho štěstí éterický olej 5 ml Naturesa Vám přináší éterický olej Mnoho štěstí. Tento olej je směsí z pomeranče, mandarinky a vanilky. Je jedním z nejoblíbenějších vonných olejů. Mnoho štěstí osvěžuje, rozradostňuje a dodává odvahu. Č.P. (3193)
naše cena 288 Kč

Mnoho štěstí éterický olej 5 ml


Lahvička s esenciálním olejem (150 ml) ze švýcarské - Pinus Cembra
Lahvička s esenciálním olejem ze švýcarské borovice(150ml) - Pinus Cembra - Švýcarská borovice
Lahvička s esenciálním olejem ze  švýcarské borovice (150 ml) -  Pinus Cembra - Švýcarská borovice Lahvička s esenciálním olejem ze  švýcarské borovice (150ml)9180POUŽITÍ Vložte tyčinky do lahvičky s olejem a tu umístěte do difuzéru. Když vám dojde olej můžete znovu zakoupit láhev se směsí.KVAL
naše cena 448 Kč

Lahvička s esenciálním olejem (150 ml) ze  švýcarské -  Pinus Cembra


Lahvička s esenciálním olejem (10 ml) ze švýcarské - Pinus Cembra
Lahvička s esenciálním olejem ze švýcarské borovice(10 ml) - Pinus Cembra - Švýcarská borovice
Lahvička s esenciálním olejem ze  švýcarské borovice (10 ml) -  Pinus Cembra - Švýcarská borovice Lahvička s esenciálním olejem ze  švýcarské borovice (10 ml)+sáček hablinek ze švýcarské borovice 9170POUŽITÍ Vložte  hoblinky ze švýcarské borovice  do otvoru vaporizéru a nakapejte na ně
naše cena 398 Kč

Lahvička s esenciálním olejem (10 ml)  ze  švýcarské -  Pinus Cembra


Aromalampa/olejový difuzér Odoris - "Květ života"
Aromalampa/olejový difuzér Odoris - "Květ života"
Aromalampa/olejový difuzér ODORIS -  "Květ života"   Efekt produktu ODORIS od NaturesDesign spočívá v kombinaci účinků éterického oleje s působením barev a světla. Aromalampa je praktickým a elegantním řešením pro obytné prostory, wellnesy,  kanceláře, kosmetická studia , čekárny lékařské praxe apod. Umožňuje dlouhodobé rovnoměrné uvolňování vůně. Ručně foukaný skleněný komínek stojí na taktéž
naše cena 1 200 Kč

Aromalampa/olejový difuzér Odoris - "Květ života"


Aromalampa/olejový difuzér Lucerna - "Květ života"
Aromalampa/olejový difuzér Lucerna - s bílým "Květ života"
Aromalampa/olejový difuzér LUCERNA -  "Květ života"   Efekt produktu LUCERNA od NaturesDesign spočívá v kombinaci účinků éterického oleje s působením barev a světla. Aromalampa je praktickým a elegantním řešením pro obytné prostory, wellnesy,  kanceláře, kosmetická studia , čekárny lékařské praxe apod. Umožňuje dlouhodobé rovnoměrné uvolňování vůně. Ručně foukaný skleněný komínek stojí na taktéž
naše cena 998 Kč

Aromalampa/olejový difuzér Lucerna - "Květ života"


Aromalampa dřevěná bílá ZAZEN
Aromalampa dřevěná bílá ZAZEN
Aromalampa dřevěná bílá ZAZEN Naturesa Vám přináší Aromalampu ZAZEN. Jedná se o ozdobný předmět, který zkrášlí a provoní Váš prostor. Má elegantní tvar a léty prověřenou funkčnost. Aromalampa má na čtyrech stranách dřevěné části kulatý otvor. Skládá se s dřevěného podstavce, keramické misky na vonnou směs a svíčky.     Rozměr: Délka: 11,5 cm
naše cena 728 Kč

Aromalampa dřevěná bílá ZAZEN


Aromalampa dřevěná tmavě fialová ZEN
Aromalampa dřevěná tmavě fialová ZEN
Aromalampa dřevěná tmavě fialová ZEN Naturesa Vám přináší Aromalampu ZEN. Jedná se o ozdobný předmět, který zkrášlí a provoní Váš prostor. Má elegantní tvar a léty prověřenou funkčnost. Aromalampa má na dvou stranách po 16ti kulatých vyřezávaných vzorech a dvě strany má otevřené. Skládá se s dřevěného podstavce, keramické misky na vonnou směs a svíčky. Rozměr: Délka: 11,5 cm
naše cena 728 Kč

Aromalampa dřevěná tmavě fialová ZEN